بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» سریال جذاب آخرین کشتی

سریال جذاب آخرین کشتی

معرفی سریال The Last Ship

The Last Ship نام درام هیجانی-آخرالزمانی جدیدی است که بر اساس کتاب داستانی به همین نام به قلم William Brinkley فقید که خود در طول جنگ جهانی دوم افسر نیروی دریایی بوده است توسط استودیو Platinum Dunes ساخته شده است و پخش آن از تابستان سال 2014 میلادی از طریق شبکه TNT آغاز شد.

 اگر به یاد داشته باشید این سریال با نقش آفرینی ﺍﺭﯾﮏ ﺩﯾﻦ در سال ۲۰۱۶ همزمان برای فصل چهارم و پنجم تمدید شد، شبکه کابلی TNT تصمیم گرفته که بعد از پایان فصل پنجم، به سریال برای همیشه پایان دهد.

سریال The Last Ship بر پایه رمانی پسارستاخیزی از ابتدا با استقبال خوب طرفداران روبرو شده و همواره جزو نمایش های پربیننده شبکه TNT بوده است.

خلاصه داستان

ماموریت چهارماهه ناو Nathan James در جنوبگان به اتمام رسیده Captain Tom Chandler و سایر خدمه در صدد بازگشت به کشور هستند که کشتی آنها هنگام سوار کردن Rachel Scott محقق میکروب شناسی که در قطب جنوب در حال انجام آزمایشاتی سری است مورد حمله نیروهای خارجی قرار گرفته و آسیب میبیند .

ای فروغِ ماهِ حُسن، از روی رخشان شما مطلب مرتبط ای فروغِ ماهِ حُسن، از روی رخشان شما
امااین تنها آغار ماجراست چرا که به زودی سخنگوی کاخ سفید که حالا کفیل موقت ریاست جمهوری است با او تماس گرفته و خبر از مرگ رییس جمهور و گسترش ویروسی ناشناخته در سرتاسر جهان میدهد که باعث مرگ هشتاد درصد جمعیت کره زمین شده و دنیا را در هرج و مرج عظیمی فرو برده و ظاهرا Rachel Scott که نخستین بار ویروس را در قاهره رصد کرده و تا جنوبگان به دنبال آن آمده تنها امید، یافتن واکسنی برای بیماریست و این آغاز آخرین ماموریت ناو Nathan James است : زنده ماندن و تلاش برای نجات نسل انسان از خطر انقراض در دنیایی آخرالزمانی.فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده